راهنمایی انتخاب تجهیزات آبمیوه و بستنی

راهنمای انتخاب دستگاه بار سفت کن بستنی

راهنمای انتخاب دستگاه بار سفت کن بستنی

بستنی یکی از تنقلات خوشمزه بازار است که با گذشت زمان، تنوع مدل‌های آن افزایش یافته است. امروزه بسیاری از کسب و کارها نظیر کافی شاپ و بستنی‌ فروشی‌ها برای تولید بستنی به شکل‌های مختلف نیاز به خرید دستگاه پیشرفته بستنی ساز دارند. یکی از تجهیزات اصلی تولید بستنی در مدل‌های مختلف، دستگاه بار سفت کن است که با توجه به امکانات زیادی که دارد، دمای مورد نیاز تهیه بستنی را در اختیار تولیدکنندگان این تنقلات قرار می‌دهد.

در این مقاله می‌خواهیم به شکل کامل به بررسی دستگاه بار سفت کن بستنی و راهنمای خرید آن بپردازیم. اگر قصد خرید بهترین دستگاه‌های بستنی ساز را دارید کافی است تا پایان مقاله همراه ما باشید.

آشنایی با دستگاه بار سفت کن بستنی

آشنایی با دستگاه بار سفت کن بستنی

آشنایی با دستگاه بار سفت کن بستنی

بار سفت کن بستنی یکی از مدل‌های پرطرفدار دستگاه بستنی ساز موجود در بازار است که از کیفیت‌های مختلف تولید شده است. این دستگاه به افراد این امکان را می‌دهد که بتوانند انواع بستنی را متناسب با نیاز خود تولید کنند. طراحی بار سفت کن به گونه‌ای است که به کمک آن می‌توان انواع بستنی‌های خوشمزه را با حفظ کیفیت مواد اولیه، تولید کرد.

کاربردهای متعدد دستگاه بار سفت کن بستنی به گونه‌ای است که افراد در محیط‌های خدماتی مختلف نظیر آبمیوه فروشی، بستنی فروشی، ویتامینه فروشی، کافه‌ها و قنادی‌ها می‌توانند از این دستگاه کاربردی استفاده کنند. طراحی به کار گرفته شده در این محصولات به گونه خاص و منحصر به فرد است. به شکل معمول انواع دستگاه‌های بار سفت کن با نوع برق مصرفی تک فاز یا سه فاز فعال می‌شوند.

بار سفت کن بابک ماشین است از جمله بار سفت کن‌های دارای کیفیت بالای بازار است که به خریداران این امکان را می‌دهد که بتوانند به آسانی انواع بستنی را با اضافه کردن مواد افزودنی تهیه کنند. این محصولات دارای کیفیت ساخت بالایی هستند که برای قرارگیری در محیط‌های خدماتی مناسبند. امکانات ویژه دستگاه‌های بستنی ساز به خریداران این امکان را می‌دهد که بتوانند طعم‌های مختلفی از بستنی را در کمترین زمان ممکن تولید کنند.

دلایل اهمیت خرید بار سفت کن بستنی

حال که با دستگاه‌ بار سفت کن آشنا شدید، بهتر است در مورد اهمیت استفاده از این دستگاه‌ها اطلاعات خود را افزایش دهید. بار سفت کن بستنی برای تهیه انواع بستنی به شکل کیلویی و فله‌ای مناسب است. تهیه بستنی بدین صورت باعث می‌شود تا بتوان از طریق آن انواع بستنی‌های لیوانی و اسکوپی را آماده کرد. دستگاه‌های بار سفت کن موجود در بازار دارای عملکردهای مختلف هستند که انتخاب نهایی آنها بر حسب بودجه و نیاز خریداران است.

معمولا این دستگاه‌ها به خریداران این امکان را می‌دهند که بتوانند حدود 40 الی 50 کیلوگرم بستنی را در طول زمان کوتاه نظیر یک ساعت تهیه کنند. بار سفت کن بستنی دارای یک یا دو خروجی است که باعث می‌شود تا بستنی آماده شده به سرعت از دستگاه خارج شود. از مهم‌ترین دلایل اهمیت خرید بار سفت کن بابک ماشین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تولید بستنی در حجم زیاد و در مدت زمان کوتاه
 • تهیه بستنی با حفظ کیفیت مواد اولیه
 • مناسب برای استفاده در فروشگاه‌های بزرگ
 • دارای قابلیت تولید انواع بستنی سنتی و میوه‌ای
 • امکان افزودن انواع طعم دهنده‌های مختلف در انتهای فرآیند تولید
 • دارای حالت‌های مختلف برای تولید انواع بستنی خوشمزه
 • قابل تهیه در ابعاد مختلف و اندازه‌های متفاوت
 • قیمت مقرون به صرفه و بازدهی قابل قبول

هر یک از ویژگی‌های بیان شده نشان می‌دهد که خرید دستگاه بار سفت کن می‌تواند برای افراد به عنوان یک خرید کاربردی محسوب شود. خریداران با انتخاب یک دستگاه بار سفت کن مناسب قادر خواهند بود تا خدمات خود را به شکل سریع به مشتریان ارائه دهند.

شناخت انواع بار سفت کن بستنی

بار سفت کن‌های موجود در بازار دارای مدل‌های مختلف هستند که افراد بر حسب بودجه‌ای که در اختیار دارند، می‌توانند این محصولات را با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنند. به صورت معمول این دستگاه‌های در دو مدل تک فاز و سه فاز جهت خرید وجود دارند. یکی از تفاوت‌های مهم این دستگاه‌ها در میزان قدرت آنهاست. بار سفت کن‌های صنعتی به دلیل داشتن امکانات بیشتر، کیفیت ساخت بالاتری دارند.

تولیدکنندگان بار سفت کن‌ها معمولا در تولید این محصولات از تجهیزات بسیار مقاوم استفاده می‌کنند تا طول عمر محصول تولید شده به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند. ظرفیت مخزن‌های بار سفت کن متفاوت است. افرادی که دارای کافی شاپ و بستنی فروشی هستند، بر حسب حجم مورد نیاز خود می‌توانند دستگاه بار سفت کن صنعتی را با کیفیت بالا خریداری کنند. توجه کردن به امکانات و ویژگی‌های دستگاه در هنگام خرید باعث افزایش بهره‌وری تولید بستنی می‌شود. افراد قبل از خرید نهایی باید این موضوع را در نظر داشته باشند تا در نهایت از میان مدل‌های مختلف بهترین و متناسب‌ترین مدل را انتخاب کنند.

کارکرد دستگاه بار سفت کن بستنی

همان‌طور که در بالا اشاره شد، دستگاه بار سفت کن بستنی از جمله دستگاه‌هایی هستند که برای تولید انواع بستنی سنتی و میوه‌ای مورد استفاده افراد قرار می‌گیرند. این محصولات به دلیل این که برای محیط‌های بزرگ مناسبند، از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند. برای تولید انواع بستنی خوشمزه و لذیذ، نیاز به دما پایین احساس می‌شود. این دستگاه‌ها دمای بسیار پایین را برای تولید بستنی مهیا می‌کنند تا افراد بتوانند با استفاده از مواد اولیه باکیفیت، بستنی‌ مورد نظر خود را تولید کنند.

در واقع دستگاه بار سفت کن به دلیل تکنولوژی‌های به کار رفته در آنها باعث ایجاد یک فضای نسبتا سرد می‌شوند. افراد پس از تهیه مواد اولیه و ریختن آن در مخزن بار سفت کن، می‌توانند بهترین بستنی‌ها را تهیه کنند. شرایط دمایی مهیا شده در دستگاه‌های بار سفت کن باعث یخ بستن مواد اولیه بستنی می‌شود. در مجموع برای تهیه بستنی با استفاده از این دستگاه، آماده کرده مایع بستنی الزامی است.

مایع بستنی آماده شده باید از طریق قیف، درون مخزن بار سفت کن ریخته شود. قیف ورودی دستگاه به گونه‌ای است که پس از ریختن مواد اولیه، حالت پفکی در تولید بستنی ایجاد می‌شود. افراد بر حسب نیاز خود جهت تولید بستنی ساده و یا میوه‌ای در این مرحله می‌توانند انواع طعم دهنده‌های را اضافه کنند. طعم‌های مختلف می‌تواند شامل شربت، شکلات، مغز خشک‌بار و… باشد.

دستگاه بار سفت کن از یک برد الکتریکی تشکیل شده است که با استفاده از آن میزان دمای محیط و خطاهای دستگاه قابل بررسی است. همچنین استفاده کنندگان به آسانی می‌توانند با استفاده از این دستگاه، سرعت تخلیه بستنی را کنترل کنند. پس از اتمام فرآیند تولید بستنی، می‌توان از طریق بخش خروجی، بستنی آماده شده را در ظرف‌های مختلف ریخت.

قطعات تشکیل دهنده بار سفت کن بستنی

هر محصول صنعتی که برای کافی شاپ، بستنی فروشی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد، از قطعات مختلف تشکیل شده است. کنار هم قرار گرفتن این قطعات باعث می‌شود تا عملکرد دستگاه به شکل ایده‌آل باشد. بار سفت کن بستنی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از بخش‌های کلیدی مختلف تشکیل شده است که مهم‌ترین آنها به شرح زیر است:

 • قیف
 • بلبرینگ
 • بدنه دستگاه
 • درب استیل
 • تسمه
 • تیغه استیل
 • سیلندر
 • نشانگر دما
 • پارو
 • یاتاقان
 • اینورتر

هر کدام از قطعات بیان شده به عنوان یک قطعه مهم و کلیدی در دستگاه بار سفت کن بستنی است. انتخاب قطعات مناسب توسط تولید کننده باعث افزایش طول عمر دستگاه می‌شود. خریداران برای انتخاب بستنی بار کن از میان مدل‌های مختلف، علاوه بر توجه به قیمت آن باید به کیفیت دستگاه نیز توجه داشته باشند تا در نهایت بتوانند بهترین انتخاب را انجام دهند.

ویژگی‌های دستگاه بار سفت کن بستنی

هر دستگاه دارای یک سری ویژگی‌های کلیدی است که باعث برتری آن نسبت به سایر محصولات می‌شود. دستگاه‌های بار سفت کن بستنی به دلیل این که امروزه به عنوان یک دستگاه محبوب محسوب می‌شود، از ویژگی‌های متعدد تشکیل شده است که در ادمه به آنها می‌پردازیم:

 • این دستگاه‌ها دارای تیغه و پاروی مستحکم و بادوام هستند تا بهترین بستنی را متناسب با نیاز افراد تولید کنند. معمولا تولیدکنندگان در تهیه این محصولات از جنس استیل ضدزنگ استفاده می‌کنند. وجود همزن در دستگاه به استفاده کنندگان این امکان را می‌دهد که بتوانند بستنی را با بافت پفکی تولید کنند.
 • وجود قابلیت شستشو در بار سفت کن به عنوان یک مزیت کلیدی برای خریداران محسوب می‌شود. این امر باعث می‌شود تا در صورت نیاز افراد بتوانند دستگاه را به شکل کامل و بدون دردسر تمیز کنند.
 • وجود برد الکتریکی به کار رفته در دستگاه بار سفت کن، این امکان را به استفاده کنندگان می‌دهد تا بتوانند سرعت پارو، میزان غلظت بستنی و… را تنظیم کنند. علاوه بر موارد بیان شده، وجود برد الکتریکی باعث می‌شود تا استفاده کنندگان شخصی سازی‌های بیشتری را بر روی دستگاه اعمال کنند. این شخصی سازی‌ها می‌تواند بازدهی تولید بستنی را افزایش دهد.
 • از دیگر قابلیت و ویژگی‌های دستگاه بار سفت کن بستنی، امکان تخلیه اتوماتیک بستنی است. بسیاری از دستگاه‌های پیشرفته امروزی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که از ویژگی تخلیه اتوماتیک بستنی برخوردار هستند.
 • این محصولات به استفاده کنندگان این امکان را می‌دهند که بتوانند در حین کار انواع مواد اولیه و افزودنی‌ها را به بستنی اضافه کنند. با به کارگیری دستگاه‌های پیشرفته، تولید بستنی‌های میوه‌ای خوشمزه امکان پذیر است.
 • در این محصولات سینی‌های مختلفی وجود دارند که برای تولید انواع بستنی‌های خوشمزه کاربردی‌اند.
 • امکان نصب بار سفت کن به شکل عمودی وجود دارد تا کاربری آن آسان شود.
بستنی‌های قابل تهیه با دستگاه بار سفت کن

بستنی‌های قابل تهیه با دستگاه بار سفت کن

بستنی‌های قابل تهیه با دستگاه بار سفت کن

یکی از موضوعات کلیدی در هنگام انتخاب و خرید بار سفت کن، پاسخ به این پرسش است که چه بستنی‌هایی با این دستگاه‌ها قابل تهیه است. همان‌طور که می‌دانید امروزه تنوع بستنی‌های موجود در بازار افزایش یافته است، لذا خریداران دستگاه بار سفت کن می‌توانند متناسب با نیاز خود انواع بستنی‌های خوشمزه را با این دستگاه تهیه کنند. عمدتا بار سفت کن برای تهیه انواع بستنی‌های وانیلی، شکلاتی، طالبی، توت فرنگی، زعفراتی، تمشک، انبه، بلوبری، قهوه، دارچینی، زرشک، گردویی، پسته‌ای، لیمویی، پرتقالی، نسکافه‌ای، آلبالویی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به کمک این دستگاه می‌توان در حین تولید بستنی، انواع افزودنی‌های مجاز را به دستگاه اضافه کرد. تولید کنندگان بستنی علاوه بر افزودنی‌ها در صورت نیاز قادر خواهند بود تا انواع مغزیجات را نیز به بستنی اضافه کنند تا عطر و طعم بستنی افزایش پیدا کند.

راهنمای انتخاب دستگاه بار سفت کن بستنی

حال که با ماهیت کلی دستگاه‌های بار سفت کن موجود در بازار آشنا شدید، اگر بر حسب نیاز خود قصد خرید یکی از بهترین‌ دستگاه‌های امروزی را دارید، بهتر است با راهنمای خرید این دستگاه‌ها همراه ما باشید. در ادامه به مهم‌ترین فاکتورهایی که در زمان انتخاب دستگاه بار سفت کن بابک ماشین باید به آن توجه کنید می‌پردازیم:

 • توجه به نوع دستگاه

همان‌طور که می‌دانید دستگاه‌های بستنی ساز به انواع خانگی و صنعتی تقسیم بندی می‌شوند. مدل‌های خانگی در ابعاد بسیار کوچک طراحی شده و قابلیت‌های محدودی دارند. اما دستگاه‌های تجاری برای استفاده در محیط‌های مختلف نظیر رستوران، کافی شاپ، بستنی فروشی و… مناسب هستند. قبل از انتخاب نهایی باید نوع کاربری خود را تعیین کرده تا بتوانید یک دستگاه مناسب خریداری کنید.

بستنی ساز تجاری به دلیل این که برای تولید بستنی در حجم و اندازه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد از لحاظ قیمت به نسبت مدل‌های خانگی گران‌تر است. با انتخاب بار سفت کن بستنی، می‌توان مدل‌های مختلفی از این تنقلات خوشمزه را در کمترین زمان ممکن تهیه کرد.

 • در نظر گرفتن ظرفیت دستگاه

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب دستگاه بار سفت کن، در نظر گرفتن ظرفیت دستگاه است. در واقع برای داشتن یک انتخاب هوشمندانه باید دستگاه انتخاب شده با حجم تولید بستنی مورد نیاز شما همخوانی داشته باشد. اگر دارای کافی شاپ، بستنی فروشی و رستوران هستید و قصد دارید تا بستنی در حجم بالا تولید کنید، باید به دنبال انتخاب دستگاه‌های با ظرفیت بالا باشید. این دستگاه‌ها به شما این امکان را می‌دهند که بتوانید انواع بستنی خوشمزه را در حجم بالا تهیه کنید.

انتخاب یک محصول باکیفیت و کارآمد ضمن صرفه جویی در تولید هزینه بستنی، باعث می‌شود تا خدمات خود را به شکل بهینه به مشتریان ارائه دهید.

 • زمان تولید بستنی

یکی از نکات مهم و اساسی در هنگام خرید دستگاه بار سفت کن بستنی، توجه کردن به عامل زمان است. برخی از دستگاه‌های تجاری برای تولید بستنی در مدل‌های مختلف نیاز به زمان‌ بیشتری دارند. در هنگام انتخاب بهترین دستگاه توجه کردن به زمان تولید بستنی بسیار مهم است. با توجه به حجم بستنی مورد نیاز روزانه، بهتر است دستگاه‌هایی را انتخاب کنید که در کمترین زمان ممکن، بیشترین حجم بستنی را تولید می‌کنند.

 • توجه به قیمت دستگاه بار سفت کن

به هر حال یکی از موارد کلیدی در هنگام خرید دستگاه بار سفت کن، توجه کردن به قیمت دستگاه است. قیمت محصول می‌تواند به صورت مستقیم در انتخاب نهایی افراد اثرگذار باشد. با تعیین بودجه کافی قادر خواهید بود تا انواع دستگاه بستنی ساز را از فروشگاه بابک ماشین با قیمت مناسب خریداری کنید. اگر دارای بودجه محدود هستید نیز قادر خواهید بود تا کاهش توقعات خود، از میان مدل‌های مختلف، دستگاه‌ بستنی ساز باکیفیتی را خریداری کنید.

 • سادگی استفاده و تنظیمات

در زمان انتخاب دستگاه بار سفت کن بهتر است به سادگی استفاده از دستگاه توجه داشته باشید. برخی از بستنی سازهای موجود در بازار دارای طراحی پیچیده هستند که انتخاب آنها برای افراد می‌تواند باعث کاهش راندمان تولید بستنی شود. همواره در انتخاب بهترین دستگاه کافی است به سادگی استفاده از آن توجه داشته باشید. همچنین بررسی تنظیمات و عملکرد بار سفت کن بستنی از اهمیت بالایی برخوردار است. سیستم عملکرد و کنترل دستگاه بستنی ساز باید به گونه‌ای باشد که افراد به آسانی از آن استفاده کنند.

برخی از دستگاه‌های بار سفت کن موجود در بازار دارای قابلیت تنظیم کیفیت و سرعت بستنی هستند. اگر کیفیت بستنی‌های تولید شده برای‌تان دارای اهمیت است، کافی است به این موارد توجه داشته باشید.

 • بررسی قابلیت شستشوی آسان

به دلیل این که از لحاظ بهداشتی، دستگاه بار سفت کن همواره باید تمیز باشد، کافی است دستگاه‌هایی را خریداری کنید که قابلیت شستشوی آسان داشته باشند. با استفاده از این قابلیت قادر خواهید بود تا در کمترین زمان ممکن، دستگاه را شسته و برای تولید بستنی در روزهای آینده آماده سازی کنید.

 • بررسی نظرات و بررسی‌های دیگران

در هنگام خرید دستگاه بار سفت کن بهتر است علاوه بر بررسی شخصی، نظرات و بررسی دیگر کاربران را در نظر بگیرید. با این کار قادر خواهید بود تا از میان مدل‌های مختلف، دستگاه‌هایی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز روزانه شما هستند. بررسی نقطه نظرات دیگران به شما کمک خواهد کرد تا در نهایت یک انتخاب کاملا هوشمندانه داشته باشید.

 • خرید از نمایندگی و فروشگاه معتبر

در نهایت بعد از بررسی موارد بالا، اگر بخواهید دستگاه بار سفت کن بستنی را با اطمینان خاطر و اصالت کالا خریداری کنید، کافی است خرید خود را از مجموعه‌های معتبر انجام دهید. خرید از فروشگاه بابک ماشین به شما این امکان را می‌دهد که با خیال راحت خرید خود را نهایی کنید. خرید از فروشگاه‌ معتبر باعث خواهید شد تا از مشاوره فنی مشاوران تخصصی استفاده کنید.

نکات مهم در انتخاب بار سفت کن

علاوه بر موارد گفته شده در زمینه انتخاب و خرید بار سفت کن بستنی، اگر بخواهید یک محصول کاربردی را انتخاب کنید باید محصولی را انتخاب کنید که دسترسی ساده و آسانی به بخش‌های مختلف دستگاه داشته باشید. چرا که در هنگام خرابی یا انجام تعمیرات مختلف، نیاز است قطعات مختلف دستگاه در دسترس باشد. تعمیر و نگهداری دستگاه بار سفت کن به عنوان یک کار هزینه‌بر محسوب می‌شود.

در هنگام انتخاب دستگاه بار سفت کن باید این موضوع را در نظر داشته باشید تا بتوانید یک خرید هوشمندانه انجام دهید. بار سفت کن انتخاب شده باید دارای قطعات باکیفیت با توجه به استانداردهای جهانی باشد تا طول عمر قابل قبولی داشته باشد. همچنین دستگاه باید از اتصالاتی استفاده کند که در طول مدت استفاده، دچار زنگ نشود. وجود موتور قدرتمند باعث می‌شود تا افراد بدون دغدغه و بدون بررسی داغ شدن موتور دستگاه، به شکل روزمره از آن استفاده کنند.

مزیت استفاده از دستگاه بار سفت کن بستنی

مزیت استفاده از دستگاه بار سفت کن بستنی

استفاده از دستگاه بستنی ساز می‌تواند مزیت‌های زیادی را برای استفاده کنندگان به دنبال داشته باشد که در ادامه به مهم‌ترین آنها می‌پردازیم:

 • با استفاده از دستگاه بار سفت کن تجاری می‌توان انواع بستنی‌های خوشمزه را با حفظ کیفیت مواد اولیه تهیه کرد. استفاده از این دستگاه‌ها باعث می‌شود تا افراد در صورت نیاز بتوانند انواع افزودنی‌های خوشمزه و بدون مضر را به دستگاه اضافه کنند. نگهداری بستنی در این دستگاه‌ها تا چند روز امکان پذیر است لذا خریداران با خیال راحت می‌توانند این محصولات را تهیه کنند.
 • خریداران با تهیه دستگاه بار سفت کن بستنی می‌توانند به آسانی کنترل کاملی بر روی مراحل تهیه بستنی خود داشته باشند. این امر باعث می‌شود تا بتوانند انواع بستنی‌های سنتی و میوه‌ای را با طعم‌های عالی و بدون مواد مصنوعی تهیه کنند. مشتریان نیز از دریافت بستنی‌های خوشمزه تولید شده با استفاده از دستگاه بار سفت کن لذت می‌برند.
 • به کارگیری دستگاه بار سفت کن علاوه بر مزیت‌های بیان شده در بالا، به خریداران این امکان را می‌دهد که بتوانند تنوع بستنی‌های تولید شده را افزایش دهند. با ویژگی‌ها و امکانات متنوع زیادی که در دستگاه‌های بار سفت کن وجود دارد، به تولیدکنندگان بستنی این امکان را می‌دهد که بتوانند انواع بستنی‌های طعم‌دار نظیر بستنی میوه‌ای، شکلاتی، پسته‌ای و… را تهیه کنند.
 • با توجه به قیمت بار سفت کن صنعتی، خرید این دستگاه از لحاظ هزینه مقرون به صرفه است. در واقع خریداران با انتخاب یک مدل هوشمند، می‌توانند برای سال‌های مختلف از این دستگاه در جهت تولید انواع بستنی خوشمزه استفاده کنند. قیمت‌ دستگاه بستنی ساز صنعتی با توجه به ویژگی‌ها و امکاناتی که در آن وجود دارد متغیر است و به نسبت بازدهی عالی که ارائه می‌دهد، به عنوان یک خرید اقتصادی محسوب می‌شود.

جمع بندی

تولید بستنی به کمک دستگاه بار سفت کن، باعث سهولت در تهیه انواع بستنی‌های خوشمزه می‌شود. امروزه افرادی که دارای محیط‌های خدماتی نظیر کافی شاپ، بستنی فروشی، رستوران و… هستند برای تولید بستنی نیاز به خرید یک دستگاه بار سفت کن باکیفیت دارند. در این مقاله به مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب یک دستگاه کاربردی اشاره شده است.

اگر بخواهید انواع بستنی خوشمزه را با حفظ کیفیت به دست مشتریان خود برسانید، کافی است از میان مدل‌های مختلف دستگاه بار سفت کن بابک ماشین، متناسب‌ترین دستگاه را انتخاب کنید. برای انتخاب هوشمندانه کافی است به نوع دستگاه، ظرفیت آن، حجم مخزن، قابلیت‌های گنجانده شده در بار سفت کن و… توجه کنید. همچنین برای داشتن خرید مطمئن کافی است خرید خود را از نمایندگی‌های معتبر و فروشگاه‌‌های مجاز انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *