درباره بابک ماشین
مقدمه

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن تجهیزات هوشمند، لزوم استفاده از دستگاه‌های پیشرفته بیش از پیش احساس می‌شود. به کارگیری محصولات کاربردی علاوه بر بهره‌وری بالا، کاهش انرژی را به دنبال دارد. بابک ماشین ارائه دهنده تجهیزات صنعت سرد سازی است که محصولات متنوع خود نظیر دستگاه‌ شیر سردکن، بار سفت کن، یخچال‌های صنعتی، شربت سرد کن و… را با اصالت کالا و تضمین کیفیت ارائه می‌دهد. بابک ماشین توانسته است با به کارگیری نیروهای متخصص، انواع محصولات صنعتی را برای مشاغل مختلف، با قیمت بسیار مناسب به بازار عرضه کند.

نام تجاری بابک ماشین یک نام معتبر در زمینه تولید محصولات مرتبط با صنعت سرد سازی است که از سال 1359 فعالیت رسمی خود را در این زمینه آغاز کرد. هدف اصلی بابک ماشین بهینه کردن محصولات این صنعت برای دریافت بازدهی بیشتر است. کارخانه ما با به کارگیری نیروهای متخصص سعی کرده است تا محصولات خود را متناسب با نیاز جامعه امروزی تولید کند.

محصولات متنوع زیادی توسط مجموعه ما تولید می‌شوند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به دستگاه آبمیوه گیری، بار سفت کن، دوغ ساز، شربت سرد کن، پاتیل پخت شیر، مخلوط کن، بستنی ساز، یخچال صنعتی و… اشاره کرد. مهم‌ترین المان در تولید محصولات ما توجه کردن به ساختار دستگاه برای بهینه سازی صنعت سرد سازی است.

اهمیت بهینه سازی تجهیزات صنعت سرد سازی

یکی از مهم‌ترین المان‌هایی که در تولید محصولات متنوع صنعت سرد سازی وجود دارد، بهینه سازی دستگاه‌ها است. به دلیل این که مدیریت صحیح انرژی و به کارگیری محصولات کارآمد در کشور به عنوان یک فقدان مهم محسوب می‌شود، بابک ماشین سعی کرده است تا علاوه بر تنوع محصولات تولید شده، کیفیت ساخت دستگاه‌های خود را به شکل قابل توجهی افزایش دهد.

بهینه سازی صنعت سرد سازی می‌تواند ضمن کاهش اتلاف انرژی‌های طبیعی، باعث مدیریت بهتر هزینه‌های کسب و کارهای مختلف شود. در واقع مکانیزم تولید دستگاه‌های صنعتی ما به گونه‌ای هستند که باعث کاهش هزینه‌های جانبی می‌شوند. خریداران با توجه به حوزه کاری خود می‌توانند انواع دستگاه‌های مرتبط تولید شده را با پرداخت هزینه مقرون به صرفه خریداری کنند تا بازدهی کسب و کارشان را به شکل قابل توجهی افزایش دهند.

هدف بابک ماشین

بابک ماشین در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی‌های امروزی، دستگاه‌های خود را به گونه‌ای تولید کند که بازدهی بیشتری داشته باشد. بهینه سازی مصرف انرژی و ایجاد ساختار مناسب برای تولید محصولات مرتبط با صنعت سرد سازی باعث کاهش هزینه‌‌های مرتبط می‌شود. مجموعه ما با نیازسنجی جامعه امروزی، محصولات بی‌نظیری را تولید کرده است.

صنایع امروزی برای افزایش بازدهی تولیدات خود به همراه کاهش نهایی هزینه‌ها می‌توانند متناسب با حوزه‌ای که در آن فعال هستند، دسترسی آسانی به محصولات صنعتی سرد سازی داشته باشند.

ارزش‌های بابک ماشین

مدیران و متخصصان تولید مجموعه ما در راستای تحقق اهداف از پیش تعیین شده در تلاش هستند تا ماموریت‌ خود را به بهترین شکل انجام دهند. رعایت کردن ارزش در مجموعه ما به عنوان یک رویکرد اصلی در تولید محصولات و دستگاه‌های صنعتی به شمار می‌رود:

هدف اصلی فعالیت مجموعه ما، ایجاد رضایت و ارزش برای مشتریان است. بابک ماشین در تلاش است تا با توجه به نیازسنجی صنایع مختلف، محصولات خود را با درجه کیفی بالا تولید و به بازار عرضه کند. متناسب با وضعیت تولیدات بابک ماشین، دستگاه‌های تولید شده دارای کیفیت ساخت بالا و قیمت بسیار رقابتی هستند.

داشتن منابع انسانی کارآمد، متخصص و باتجربه به عنوان رمز موفقیت یک مجموعه محسوب می‌شود. بابک ماشین با هدف ارتقا دانش، آگاهی و سلامتی روانی پرسنل در تلاش است تا خدمات خود را به بهترین شکل به کسب و کارهای امروزی ارائه دهد.

مشاوره تخصصی رایگان در راستای انتخاب مناسب‌ترین دستگاه، به عنوان یک شیوه رقابتی در فروشگاه بابک ماشین محسوب می‌شود. با توجه به طیف گسترده محصولات تولید شده، انتخاب بهترین محصول برای مشاغل صنعتی امروزی با شرایط تحویل سریع و تضمین اصالت کالا، به عنوان یک مزیت رقابتی در مجموعه ما شناخته می‌شود.

مجموعه کاملی از دستگاه‌های صنعت حوزه سرد سازی به شکل دسته بندی شده در اختیار مشتریان قرار گرفته است. افراد برای انتخاب آسان و ارتباط سریع با پشتیبان‌های مجموعه می‌توانند از بخش پشتیبانی بهره‌مند شوند. مجموعه ما مفتخر است که توانسته با به کارگیری علوم نوین و افراد متخصص، محصولات و دستگاه‌های خود را با کارکرد بهینه برای کاهش هزینه‌های مصرفی صنایع امروزی تولید کند.

ما در مجموعه بابک ماشین همواره در تلاش برای انجام کارهای تیمی منسجم هستیم تا با استفاده از نقطه نظرات افراد باتجربه بتوانیم به اهداف توافق شده دست پیدا کنیم. کار گروهی انجام شده در مجموعه ما در نهایت منجر به پاسخگویی صحیح به مشتریان شده است.

انجام صحیح کارها و مسئولیت پذیری در مجموعه ما، از ارکان اصلی اعضای شرکت است که این امر متبلور در تولید محصولات شرکت است. تعهد و مسئولیت پذیری به عنوان رمز موفقیت کار گروهی محسوب می‌شود.

درباره بابک ماشین

مزایای انتخاب محصولات و خدمات بابک ماشین

خرید از مجموعه ما می‌تواند مزیت‌های رقابتی زیادی به دنبال داشته باشد. خریداران با خیال راحت از کیفیت محصولات فروشگاه قادر خواهند بود تا با مدیریت‌ هزینه‌های مختلف، بهترین انتخاب را داشته باشند. تنوع محصولات ما به گونه‌ای است که نیاز صنایع مختلف را پوشش می‌دهد. از مهم‌ترین مزیت‌های خرید از مجموعه ما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اگر بخواهید از میان محصولات متنوع صنعت سرد سازی، یک محصول باکیفیت و متناسب با نیاز کاری خود را خریداری کنید، می‌توانید قبل از انتخاب و خرید نهایی، از مشاوران تخصصی مجموعه بابک ماشین استفاده کنید. مشاوران تخصصی ما با داشتن علم و آگاهی‌های لازم در مورد نحوه ساختار تولید محصول، کارکرد آن، مزیت‌های دستگاه و… می‌توانند بهترین گزینه را برای حوزه کاری‌تان پیشنهاد دهند. این امر به نوبه خود باعث می‌شود تا در نهایت از میان محصولات متنوع صنعت سرد سازی بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

هدف اصلی خدمات پس از فروش محصولات ما این است که ارزش افزوده دستگاه‌ها را افزایش دهد. با اطمینان خاطر می‌توانید از دسته بندی فروشگاه، دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنید. در صورت وجود هر گونه مشکل یا نقص قادر خواهید بود تا از بخش پشتیبانی، خدمات پس از فروش لازم را دریافت کنید. کیفیت محصولات فروشگاه ما به گونه‌ای است که با خیال راحت و اطمینان خاطر قادر خواهید بود تا بهترین مدل‌ها را نسبت به مدل‌های بازار انتخاب کنید.

خدمات پس از فروش به شما این اطمینان را می‌دهد که محصول خریداری شده را با تست کارکرد صحیح و طول عمر بالا برای ارتقای خدمات شغلی خود به کار بگیرید.

یکی از ویژگی‌های مهمی که در فروشگاه ما در قبال تمام محصولات موجود به کار گرفته می‌شود بحث ضمانت تضمین کالا است. با خرید از بابک ماشین با خیال راحت قادر خواهید بود با تضمین اصالت کالا، محصولات و دستگاه‌های مورد نظر خود را تهیه کنید. متریال به کار رفته در تولید هر محصول از کیفیت بالایی تشکیل شده است. ضمانت تضمین کالای فروشگاه ما باعث خواهد شد تا بدون دغدغه یک خرید آسان و هیجان انگیز را تجربه کنید.

خرید از فروشگاه ما مزیت‌های زیادی به دنبال دارد که یکی از مهم‌ترین آنها ارسال سریع سفارشات است. بعد از پرداخت نهایی و در کمتر از چند ساعت، سفارشات ثبت شده آماده پردازش و ارسال می‌شوند. اگر نیاز به خرید دستگاه‌های صنعت سرد سازی در کمترین زمان ممکن را دارید، خرید از ما می‌تواند برای شما به عنوان یک خرید هوشمندانه محسوب شود.

یکی از مزیت‌های کلیدی فروشگاه ما تولید محصولات متنوع بر اساس نیاز مشتریان است. صنایع امروزی بدون توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارند می‌توانند انواع محصولات و دستگاه‌های مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت از فروشگاه ما خریداری کرده و در کمترین زمان ممکن محصولات سفارش داده شده را تحویل بگیرند.

در هر ساعت از شبانه روز اگر نیاز به دریافت مشاوره تخصصی و پشتیبانی دارید، بابک ماشین با داشتن افراد متخصص قادر است تا نیاز شما را در کمترین زمان ممکن مرتفع کند. کافی است از طریق بخش “تماس با ما” در ساعت‌های اداری با بخش پشتیبانی آنلاین در تماس باشید. در ساعات دیگر نیز می‌توانید با شماره تماس‌ گنجانده شده در بخش تماس با ما، با متخصصان فروشگاه در ارتباط باشید.

محصولات مجموعه بابک ماشین

مجموعه ما دارای طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات مختلف است که نیاز صنایع مرتبط با صنعت سرد سازی را مرتفع می‌کند. محصولات متنوع زیادی توسط ما با درجه کیفی بالا و قیمت مقرون به صرفه تولید می‌شوند که مهم‌ترین آنها شامل موارد زیر هستند:

 • دستگاه آبمیوه گیری
 • دستگاه بار سفت کن
 • دستگاه آب پرتقال گیری
 • دستگاه دوغ ساز
 • دستگاه شربت سرد کن
 • دستگاه پاتیل پخت شیر
 • دستگاه شیر سرد کن
 • دستگاه بستنی ساز قیفی
 • دستگاه مخلوط کن
 • یخچال صنعتی
 • لوازم کافه (بار گرم و سرد)
 • محصولات دسته دوم

هر کدام از محصولات و تجهیزات تولید شده مجموعه ما دارای ضمانت تضمین کالا هستند. به کارگیری نیروهای متخصص در بابک ماشین باعث تولید محصولات درجه یک شده است. این موضوع تا حدودی توانسته است فقدان محصولات باکیفیت صنعت سرد سازی را در جامعه امروزی به شکل قابل توجهی مرتفع کند.

درباره بابک ماشین